امـروز : یکشنبه, 31 تیر 1397
صفحه اصلی ارسال مقاله و پوستر ارسال پوستر راهنمای تهیه پوستر
مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

راهنمای تهیه پوستر:
در همایش حاضر به پوسترهای برتر کنگره که رتبه 1 تا 3 را بدست آورند جایزه ای به همراه گواهی پوستر برتر ارایه خواهد شد. بنابراین پیشنهاد می شود که برای دور نشدن از گردونه ی رقابت نکات زیر را رعایت بفرمایید:

-    به پوسترهای با غلطهای املایی و انشایی نمره منفی تعلق خواهد گرفت. بعلاوه این موارد به اعتبار شما در نزد بیننده لطمه خواهد زد.
-    پژوهشها نشان می دهند که اولین نکته ای که باعث می شود بیننده در مقابل یک پوستر بایستد و آن را بخواند جذابیت ظاهری آن است و سپس عنوان پژوهش. پوسترهای شلوغ و نامرتب، رنگهای تند و زننده و نامتوازن که منجر به تلاش فرد برای درک پوستر شود باعث افت جایگاه پوستر خواهد شد.
-    در زیر عنوان پوستر مطالب زیر نوشته شود به صورت زیر هم: نام و نام خانوادگی تمامی نویسندگان به همراه افیلیشن تمامی نویسندگان، نام نویسنده مسئول، نام نویسنده اول، نام ارایه دهنده مقاله به صورت پوستر و ذکر عبارت: «ارایه به صورت پوستر». در صورت عدم تکمیل موارد فوق گواهی ارایه پوستر فقط به فردی ارایه خواهد شد که اطلاعات فوق درباره او کامل باشد.
-    برای افرادی که مایلند با نویسندگان پوستر ارتباط برقرار کنند می توانید ای میل نویسندگان پوستر یا روش تماس با آنها را در آن بنویسید تا زمینه ای برای همکاریهای بعدی باشد.
-    اندازه پوستر 420 در 594 میلیمتر باشد. حاشیه های پوستر قرینه باشد و فونت آن به گونه ای باشد که از فاصله 5/1 متری قابل خواندن باشد. نوع فونت نازنین یا بی نازنین باشد.
-    مطالب پوستر ساده، شیوا و روان باشد.

 

طراحی و پیاده سازی و پشتیبانی از تیم آی تی شرکت تهران کار رسا